תקנון אתר

תנאי שימוש באתר "TOLSOZ"

תקנון השימוש נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לכלל המגדרים כאחד.

 

קדימון

 

 

  1.  אתר "TOLSOZ" (להלן "האתר") הינו אתר למכירת מוצרי שיער למעצבי שיער ולקוחות קצה ומוצרי עבודה מקצועיים למעצבי שיער. הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  2. השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו הינם באחריות המשתמש. הורדה של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים ותכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים אסורה אלא אם ניתן אישור בכתב מבעלי האתר. התכנים המצויים באתר עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  3. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

    

    

קניין רוחני

 

 

  1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "TOLSOZ" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "TOLSOZ".

  2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מבעלי האתר.

תוכן האתר

 

  1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר / עיכובים ו/או תקלות.

  2. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "TOLSOZ" ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

  4. תכני האתר ובכללם תקנון זה נכתבו מתוך רצון לשקיפות מלאה ולמידע מלא למשתמשי האתר. עם זאת, באם נכתבו טעויות ו/או דבר מה הפוגע באדם, לאום, עדה וכיוצא בזה, אין הדבר נעשה במכוון ולא יספק עילה לפיצוי מכל סוג. נשמח לקבל פנייה על כל בעיה בתוכן האתר ולטפל בה באופן מיידי. 

    

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

 

  1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק הסבר או  תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  2. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "TOLSOZ" ו/או מי מטעמו ו/או בעליו.

    

גילוי נאות

 

  1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  2. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר

  3. ישנם פונטים ותכנים באתר הלקוחים מספקים אשר מאפשרים שימוש מסחרי בתכניהם. באם זכויות השימוש ו/או אפשרויות השימוש בתוכן ו/או פונט שעלו באתר זה שונו, אין לראות בזה הפרה של זכויות יוצרים ו/או קניין רוחני. יש לפנות לבעלי האתר בבקשה לשינוי/הסרה/מתן קרדיט לפי הצורך.

אזור שיפוט

  1. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד ובמחוז תל אביב בלבד.

משלוחים

 

  1. עלות משלוח 35 ש"ח ועשויה להשתנות מעת לעת. ככל שעלות המשלוח תלויה בספקים חיצוניים, לאתר האפשרות לשנות עלות זו לפי שיקול דעתו וללא צורך בהודעה מוקדמת ו/או הסבר.

  2. ברכישה מעל 300 ש"ח ממוצרי האתר, משלוח המוצרים יהיה ללא עלות. עם זאת, ייתכן כי תוקף הטבה זו ישתנה בכפוף להטבות אחרות שיופיעו באתר ו/או בכפוף למחירי ספקים חיצוניים, וכמו כן הנהלת האתר רשאית לבטל הטבה זו בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

  3. ככלל, אלא אם צויין אחרת באתר, אין כפל מבצעים. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות מבצעים ללא הודעה מוקדמת.

  4. ייתכן שמשלוחים לאזורים מסוימים בארץ יהיו בתוספת תשלום או שלא יהיו אפשריים (למשל מעבר לתחומי הקו הירוק) וזאת בכפוף לתנאי הספקים החיצוניים. בעלי האתר יעשו כל שביכולתם לתת שירות לכלל הלקוחות המעוניינים לרכוש מהמוצרים המפורסמים באתר.

  5. משלוח יוגדר כחבילה של עד 4 ק"ג ועד גודל של 40*40*40 ס"מ. חבילה שתחרוג ממידות אלו עקב הזמנה גדולה תיחשב כמשלוח נוסף בהתאם לגודל החבילה.

  6. הנהלת האתר ועובדי האתר יעשו כל שביכולתם על מנת לספק את המשלוחים עד 3 ימי עסקים. עם זאת, ייתכנו עיכובים שאינם בשליטת TOLSOZ ולא יינתנו פיצויים על עיכובים אלו.

  7. ככל שיצורפו מתנות ו/או הטבות למשלוחים, אין לראות בזה התחייבות לצירוף מתנות ו/או הטבות דומות ו/או זהות במשלוחים עתידיים.

    

החזרת מוצרים

 

  1. לפי הנחיות הרשות להגנת הצרכן והסחר ההוגן חל איסור על החזרת מוצרי שיער שאינם סגורים הרמטית באריזתם המקורית. לכן, מכיוון שמוצרי TOLSOZ אינם סגורים הרמטית, לא ניתן להחזירם. ככל שבעתיד תוחלף אריזת המוצרים לאריזה בעלת סגירה הרמטית, תשונה מדיניות החזרת המוצרים בהתאם. ככל שבעתיד ישתנו תקנות הרשות להגנת הצרכן והסחר ההוגן, תשונה מדיניות החזרת המוצרים בהתאם.

  2. על אף האמור בסעיף 1, ניתן לבטל עסקה בתוך 24 שעות מרגע ביצועה. כמו כן, ניתן לבטל משלוח ולבטל את העסקה כל עוד לא הגיע המשלוח לבית הלקוח או אם לא נפתחה חבילת המשלוח המקורית, וזאת עד 7 ימים מיום ביצוע ההזמנה.

  3. בכל מקרה של רגישות לרכיבים, ניתן לפנות ולקבל רשימת רכיבים למוצרים מבוקשים.

 

 

משלוח דואר

כתובות למשלוח דואר:
מייל: info@tolsoz.co.il 
דואר: קרליבך 39 ת.ד. 5, תל אביב, ישראל

 

כלי נגישות

Powered by - Wemake